BI0740-02A

CITIZEN BI0740-02A

ЦЕНА: 6.990 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

CITIZEN

МОДЕЛ

BI0740-02A

КАТЕГОРИЈА

Машки, Луксузни, Модерни

БОЈА

Сребрена, Црна

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM