BI5000-52B

CITIZEN BI5000-52B

ЦЕНА: 7.990 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

CITIZEN

МОДЕЛ

BI5000-52B

КАТЕГОРИЈА

Машки, Луксузни, Модерни

БОЈА

Сребрена

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM