BN0200-81E

CITIZEN BN0200-81E

ЦЕНА: 27.390 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

CITIZEN

МОДЕЛ

BN0200-81E

КАТЕГОРИЈА

Машки, Луксузни, Модерни

БОЈА

Сребрена, Црна

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM