BN0201-88L

CITIZEN BN0201-88L

ЦЕНА: 27.390 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

CITIZEN

МОДЕЛ

BN0201-88L

КАТЕГОРИЈА

Машки, Луксузни, Модерни

БОЈА

Сребрена, Сина

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM