BN4021-02E

CITIZEN BN4021-02E

ЦЕНА: 46.590 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

CITIZEN

МОДЕЛ

BN4021-02E

КАТЕГОРИЈА

Машки, Луксузни, Модерни

БОЈА

Сребрена, Црна

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM