CA0690-88L

CITIZEN CA0690-88L

ЦЕНА: 17.990 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

CITIZEN

МОДЕЛ

CA0690-88L

КАТЕГОРИЈА

Машки, Луксузни, Модерни

БОЈА

Сребрена, Црна, Сина

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM