CITIZEN CA0693-12A

ЦЕНА: 17.990 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

CITIZEN

МОДЕЛ

CA0693-12A

КАТЕГОРИЈА

Машки, Луксузни, Модерни

БОЈА

Кафеава, Бела, Златна

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM