CA0695-84E

CITIZEN CA0695-84E

ЦЕНА: 19.590 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

CITIZEN

МОДЕЛ

CA0695-84E

КАТЕГОРИЈА

Машки, Луксузни, Модерни

БОЈА

Црна

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM