EL3041-87X

CITIZEN EL3041-87X

ЦЕНА: 7.890 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

CITIZEN

МОДЕЛ

EL3041-87X

КАТЕГОРИЈА

Женски, Луксузни, Модерни

БОЈА

Сребрена, Розова

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM