EM0640-82D

CITIZEN EM0640-82D

ЦЕНА: 22.190 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

CITIZEN

МОДЕЛ

EM0640-82D

КАТЕГОРИЈА

Женски, Луксузни, Модерни

БОЈА

Сребрена, Сина

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM