CITIZEN EM0658-87E

ЦЕНА: 43.690 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

CITIZEN

МОДЕЛ

EM0658-87E

КАТЕГОРИЈА

Женски, Луксузни, Модерни

БОЈА

Сребрена, Црна, Златна

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM