EU6070-51D

CITIZEN EU6070-51D

ЦЕНА: 7.090 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

CITIZEN

МОДЕЛ

EU6070-51D

КАТЕГОРИЈА

Женски, Луксузни, Модерни

БОЈА

Сребрена

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM