NJ0090-81A

CITIZEN NJ0090-81A

ЦЕНА: 25.890 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

CITIZEN

МОДЕЛ

NJ0090-81A

КАТЕГОРИЈА

Машки, Луксузни, Модерни

БОЈА

Сребрена

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM