CO1002.05

COVER Cо1002.05

ЦЕНА: 13.090 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

COVER

МОДЕЛ

CO1002.05

КАТЕГОРИЈА

Женски, Класични, Модерни

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

БОЈА

Црна, Златна

ГАРАНЦИЈА

2 год

ФУНКЦИИ

Часови и минути

СТАКЛО

Сафирно стакло