COVER Co181.05

ЦЕНА: 24.690 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

COVER

МОДЕЛ

Co181.05

КАТЕГОРИЈА

Машки, Класични, Модерни

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

БОЈА

Сребрена, Црна, Црвена

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

10 ATM

ФУНКЦИИ

Ден и Дата, Штоперица, Часови минути и секунди

СТАКЛО

Сафирно стакло