co186.06

COVER Co186.06

ЦЕНА: 22.590 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

COVER

МОДЕЛ

Co186.06

КАТЕГОРИЈА

Машки, Класични, Модерни

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

БОЈА

Бела, Сребрена, Црна

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути секунди и датум

СТАКЛО

Сафирно стакло