Co192.06

COVER Co192.06

ЦЕНА: 26.790 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

COVER

МОДЕЛ

Co192.06

КАТЕГОРИЈА

Машки, Класични, Модерни

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

БОЈА

Бакарна, Црна

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

10 ATM

ФУНКЦИИ

Ден и Дата, Штоперица, Часови минути и секунди

СТАКЛО

Сафирно стакло