COVER Co196.01

ЦЕНА: 21.890 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

COVER

МОДЕЛ

Co196.01

КАТЕГОРИЈА

Женски, Класични, Модерни

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Циркони, Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик

БОЈА

Сребрена

ГАРАНЦИЈА

2 год

ФУНКЦИИ

Часови минути секунди и датум

СТАКЛО

Сафирно стакло