COVER Co196.07

ЦЕНА: 19.990 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

COVER

МОДЕЛ

Co196.07

КАТЕГОРИЈА

Женски, Класични, Модерни

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Циркони, Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

БОЈА

Кафеава, Златна

ГАРАНЦИЈА

2 год

ФУНКЦИИ

Часови минути секунди и датум

СТАКЛО

Сафирно стакло