COVER Co199.04

ЦЕНА: 14.490 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

COVER

МОДЕЛ

Co199.04

КАТЕГОРИЈА

Женски, Класични, Модерни

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Циркони, Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

БОЈА

Бела, Сребрена, Златна

ГАРАНЦИЈА

2 год

ФУНКЦИИ

Часови и минути

СТАКЛО

Сафирно стакло