CoA8.03

COVER CoA8.03

ЦЕНА: 61.690 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

    Овој производ можете да го купите во:

Дополнителни информации

БРЕНД

COVER

МОДЕЛ

CoA8.03

КАТЕГОРИЈА

Женски, Класични, Модерни

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Циркони, Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик

БОЈА

Бакарна, Сребрена

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути и секунди

МЕХАНИЗАМ

Автоматик

СТАКЛО

Сафирно стакло