DK10845-5

Daniel Klein DK10845-5

ЦЕНА: 3.790 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

    Овој производ можете да го купите во:

Дополнителни информации

БРЕНД

Daniel Klein

МОДЕЛ

DK10845-5

КАТЕГОРИЈА

Женски, Луксузни, Модерни

БОЈА

Кафеава, Бела, Црвена, Златна, Сина

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Часови и минути

СТАКЛО

Минерално стакло