DK11285-2

Daniel Klein DK11285-2

ЦЕНА: 4.190 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Daniel Klein

МОДЕЛ

DK11285-2

КАТЕГОРИЈА

Машки, Луксузни, Модерни

БОЈА

Бордо, Портокалова, Сребрена, Црвена, Сина

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути и секунди

СТАКЛО

Минерално стакло