DK11288-6

Daniel Klein DK11288-6

ЦЕНА: 4.890 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

    Овој производ можете да го купите во:

Дополнителни информации

БРЕНД

Daniel Klein

МОДЕЛ

DK11288-6

КАТЕГОРИЈА

Машки, Луксузни, Модерни

БОЈА

Кафеава, Сива

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути секунди и датум