DK11312-5

Daniel Klein DK11312-5

ЦЕНА: 5.290 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

    Овој производ можете да го купите во:

Дополнителни информации

БРЕНД

Daniel Klein

МОДЕЛ

DK11312-5

КАТЕГОРИЈА

Машки, Луксузни, Модерни

БОЈА

Кафеава, Сребрена, Жолта, Сина

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути секунди и датум