DK11392-4

Daniel Klein DK11392-4

ЦЕНА: 4.390 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Daniel Klein

МОДЕЛ

DK11392-4

КАТЕГОРИЈА

Женски, Луксузни, Модерни

БОЈА

Сребрена, Сива, Сина

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути и секунди

СТАКЛО

Минерално стакло