DK11393-7

Daniel Klein DK11393-7

ЦЕНА: 5.990 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Daniel Klein

МОДЕЛ

DK11393-7

КАТЕГОРИЈА

Женски, Луксузни, Модерни

БОЈА

Сребрена, Златна

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути и секунди

СТАКЛО

Минерално стакло