Daniel Klein DK11395-1 на watch.24k.ua

Daniel Klein DK11395-1

ЦЕНА: 5.390 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Daniel Klein

МОДЕЛ

DK11395-1

КАТЕГОРИЈА

Женски, Луксузни, Модерни

БОЈА

Сива, Златна

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути и секунди

СТАКЛО

Минерално стакло