DK11395-4

Daniel Klein DK11395-4

ЦЕНА: 5.790 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Daniel Klein

МОДЕЛ

DK11395-4

КАТЕГОРИЈА

Женски, Луксузни, Модерни

БОЈА

Црна, Златна, Сина

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути секунди и датум

СТАКЛО

Минерално стакло