DK11395-5

Daniel Klein DK11395-5

ЦЕНА: 5.490 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Daniel Klein

МОДЕЛ

DK11395-5

КАТЕГОРИЈА

Женски, Луксузни, Модерни

БОЈА

Бела, Црна, Златна

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути и секунди

СТАКЛО

Минерално стакло