DK11415-5

Daniel Klein DK11415-5

ЦЕНА: 3.990 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Daniel Klein

МОДЕЛ

DK11415-5

КАТЕГОРИЈА

Женски, Луксузни, Модерни

БОЈА

Бордо, Сребрена

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути и секунди

СТАКЛО

Минерално стакло