DK11419-3

Daniel Klein DK11419-3

ЦЕНА: 6.390 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Daniel Klein

МОДЕЛ

DK11419-3

КАТЕГОРИЈА

Машки, Луксузни, Модерни

БОЈА

Сребрена, Сива

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути секунди и датум