DK11419-5

Daniel Klein DK11419-5

ЦЕНА: 6.390 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Daniel Klein

МОДЕЛ

DK11419-5

КАТЕГОРИЈА

Машки, Луксузни, Модерни

БОЈА

Сребрена, Сина

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути секунди и датум