DK11420-2

Daniel Klein DK11420-2

ЦЕНА: 5.490 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Daniel Klein

МОДЕЛ

DK11420-2

КАТЕГОРИЈА

Машки, Луксузни, Модерни

БОЈА

Кафеава, Сребрена, Сива, Сина

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути секунди и датум