DK11420-4

Daniel Klein DK11420-4

ЦЕНА: 5.990 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Daniel Klein

МОДЕЛ

DK11420-4

КАТЕГОРИЈА

Машки, Луксузни, Модерни

БОЈА

Кафеава, Златна

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути секунди и датум