DK11422-6

Daniel Klein DK11422-6

ЦЕНА: 4.590 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Daniel Klein

МОДЕЛ

DK11422-6

КАТЕГОРИЈА

Машки, Луксузни, Модерни

БОЈА

Сребрена, Сива

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути секунди и датум