DK11423-5

Daniel Klein DK11423-5

ЦЕНА: 5.590 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Daniel Klein

МОДЕЛ

DK11423-5

КАТЕГОРИЈА

Машки, Луксузни, Модерни

БОЈА

Бела, Златна

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути секунди и датум

СТАКЛО

Минерално стакло