DK11429-6

Daniel Klein DK11429-6

ЦЕНА: 5.490 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Daniel Klein

МОДЕЛ

DK11429-6

КАТЕГОРИЈА

Машки, Луксузни, Модерни

БОЈА

Црна

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути секунди и датум

СТАКЛО

Минерално стакло