DK11435-2

Daniel Klein DK11435-2

ЦЕНА: 5.890 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Daniel Klein

МОДЕЛ

DK11435-2

КАТЕГОРИЈА

Женски, Луксузни, Модерни

БОЈА

Сребрена, Златна

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути и секунди

СТАКЛО

Минерално стакло