DK11712-1

Daniel Klein DK11712-1

ЦЕНА: 3.990 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Daniel Klein

МОДЕЛ

DK11711-7

КАТЕГОРИЈА

Машки, Луксузни, Модерни

БОЈА

Бела, Сребрена, Црна

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути секунди и датум