DK11720-1

Daniel Klein DK11720-1

ЦЕНА: 5.490 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

    Овој производ можете да го купите во:

Дополнителни информации

БРЕНД

Daniel Klein

МОДЕЛ

DK11720-1

КАТЕГОРИЈА

Машки, Луксузни, Модерни

БОЈА

Сребрена, Златна

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути секунди и датум