DK11777-7

Daniel Klein DK11777-7

ЦЕНА: 3.290 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Daniel Klein

МОДЕЛ

DK11777-7

КАТЕГОРИЈА

Машки, Луксузни, Модерни

БОЈА

Кафеава, Црна

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути секунди и датум