DK11791-2

Daniel Klein DK11791-2

ЦЕНА: 3.190 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Daniel Klein

МОДЕЛ

DK11791-2

КАТЕГОРИЈА

Женски, Луксузни, Модерни

БОЈА

Сива, Златна, Розова

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Часови и минути

СТАКЛО

Минерално стакло