DK11807-1

Daniel Klein DK11807-1

ЦЕНА: 2.790 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Daniel Klein

МОДЕЛ

DK11807-1

КАТЕГОРИЈА

Женски, Луксузни, Модерни

БОЈА

Кафеава, Сребрена

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Часови и минути

СТАКЛО

Минерално стакло