DK11809-5

Daniel Klein DK11809-5

ЦЕНА: 3.690 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Daniel Klein

МОДЕЛ

DK11809-5

КАТЕГОРИЈА

Женски, Луксузни, Модерни

БОЈА

Бела, Сива, Златна

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Часови и минути

СТАКЛО

Минерално стакло