DK11809-7

Daniel Klein DK11809-7

ЦЕНА: 3.290 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Daniel Klein

МОДЕЛ

DK11809-7

КАТЕГОРИЈА

Женски, Луксузни, Модерни

БОЈА

Бела, Сива, Златна

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Часови и минути

СТАКЛО

Минерално стакло