DK11815-1

Daniel Klein DK11815-1

ЦЕНА: 2.590 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Daniel Klein

МОДЕЛ

DK11815-1

КАТЕГОРИЈА

Женски, Луксузни, Модерни

БОЈА

Сребрена, Сина

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Часови и минути

СТАКЛО

Минерално стакло