DK11874-1

Daniel Klein DK11874-1

ЦЕНА: 3.290 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Ново

Дополнителни информации

БРЕНД

Daniel Klein

МОДЕЛ

DK11874-1

КАТЕГОРИЈА

Машки, Луксузни, Модерни

БОЈА

Бела, Сребрена

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути секунди и датум