DK11926-6

Daniel Klein DK11927-6

ЦЕНА: 5.590 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Ново

Дополнителни информации

БРЕНД

Daniel Klein

МОДЕЛ

DK11926-6

КАТЕГОРИЈА

Машки, Луксузни, Модерни

БОЈА

Сребрена, Црвена, Сина

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути секунди и датум