Daniel Klein DK12040-5

ЦЕНА: 3.590 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Daniel Klein

МОДЕЛ

DK12040-5

КАТЕГОРИЈА

Женски, Луксузни, Модерни

БОЈА

Црна, Златна, Сина

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Часови и минути

СТАКЛО

Минерално стакло